ДитинаЗапитання: мій батько знаходиться за кордоном, але мені потрібен дозвіл на проїздний документ дитини. мама будь де може завірити, а батько?

Відповідь: Якщо вам 16 років, згода батьків не потрібна. Можете оформити проїздний чи закордонний паспорт самостійно.

В випадку відмови, вимагайте письмове рішення про обмеження перетину кордону! Вони забов'язані дати примірник такого рішення. Це передбачено зокрема Правилами перетину державного кордону України, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. N 57 (в редакції від 31.10.2014).

Пункт 15. На підставі рішення уповноваженого законом державного органу про тимчасову відмову у виїзді за кордон (заборону виїзду), прийнятого відповідно до статті 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" ( 3857-12 ), уповноважена службова особа підрозділу охорони державного кордону відмовляє громадянину у перетинанні державного кордону, про що виносить обґрунтоване письмове рішення із зазначенням причин відмови, один примірник якого видається громадянинові.

Поширте, будь ласка:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • email