МолодьЗапитання: Який термін дії закордонного паспорта, отриманого до 18 років? Чи потрібна на це згода батьків?

Відповідь: "Паспорт для виїзду за кордон оформляється особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, на чотири роки, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку, - на 10 років." (пункт 3 ПОРЯДКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152).

Пунктом 20 Порядку передбачено, що особи, які досягли 16 років - отримують паспорт за особистою заявою-анкетою, а до досягнення 16 років - за заявою-анкетою одного з батьків.

Поширте, будь ласка:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • email